Aidatsız Öğrenci Kredi Kartı  

Aidatsız Öğrenci Kredi Kartı   
7 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 112 kez okundu.


 

İş Bankası aidatı olmayan kredi kartı ile öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor. İş’te Üniversiteli adlı kredi kartı kampanyası ile 18 yaş üstü bütün üniversite öğrencilerine yıllık aidatı olmayan kredi kartı avantajı sunulmaktadır. İş Bankası’nın sunmuş olduğu bu avantajlı kart hizmetinden yararlanabilmek için, kredi kartı sözleşmesinin imzalanması ve öğrenci kimlik belgesini ibraz etmek yeterli olacaktır. Aidatsız öğrenci kredi kartı hakkında diğer ayrıntılar.

 

Aidatı Olmayan Kredi Kartı

İş Bankası tarafından sadece öğrencilere sunulan bu hizmetten sadece 4 yıllık öğrenciler değil, 2 yıllık yüksek öğrenim öğrencileri ve lisans üstü öğrenciler de yararlanabilmektedir. Bu kartı kullanan öğrenciler, maxımum iş yerlerinden harcama yaparak, maxı puan kazanabilir ve yine üye iş yerlerinde bu puanlarını kullanabilirler. İş Bankası aidatı olmayan kredi kartına başvuru için;

AIDATSIZÜNİK yazarak ve arkasından T.C kimlik numaranızı da yazıp, 4402’ye mesaj gönderebilirsiniz. SMS ile kredi kartı başvurusunun yanında, ayrıca banka şubelerine giderek de başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için yanınıza, kimlik belgeniz ile öğrenci belgenizi de alarak herhangi bir İş Bankası şubesine başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası aidatsız kredi kartı hizmetinin yanında diğer bankaların kredi kartı hizmetlerine de göz atabiliriz. Bu sayede öğrenci olarak en iyi kredi kartı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Öğrenciler İçin En Avantajlı Kredi Kartları

Öğrenciler İçin En Avantajlı Kredi Kartları

Akbank exi26 kredi kartı ile ilk seneye mahsus olarak öğrencilerden yıllık kredi kartı ücreti alınmamaktadır. Öğrenciler birçok alışverişlerinde uygun taksit seçenekleri ile kredi kartlarını harcamalarında kullanabilirler. Akbank exi26 kredi kartının ilk sene kart aidatı olmasa bile 2. Seneden itibaren sadece 20 TL ücret ödeyerek kredi kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

ÜniversiTEB Kredi kartı ile TEB Bankası’nın sunmuş olduğu birçok avantajı kullanabilirsiniz. Bunun için, öğrenci belgesi ile kredi kartına başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Yıllık kart aidatı sadece 7 TL olarak belirlenmiştir. Üstelik, öğrencilerin bir hafta boyunca kredi kartları ile yapacakları harcamalarda, hafta sonuna özel olarak sinema biletleri %50 indirimli satılmaktadır.

Yapı Kredi Play kredi kartı kullanan öğrencilere ek birçok avantaj sunulmaktadır. Normal şartlarda Yapı Kredi Play kredi kartı kullanan kişilerin yıllık 70 TL kredi kartı aidatı ödemesi gerekmektedir. Ama öğrenci belgelerini ibraz eden üniversite öğrencileri bu aidattan kurtulabilirler. Ayrıca Yapı Kredi Play kredi kartı öğrenci kartları içinde en yüksek limit hizmeti sunan kartlar arasında yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git