Akbank Kart Şifresi Öğrenmek

Akbank Kart Şifresi Öğrenmek
7 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 141 kez okundu.


Akbank Kart Şifresi Öğrenmek

Akbank kredi kartı şifresini öğrenmek için internette bulunan Akbank müşteri hizmetiler telefon numarasını arayarak kartınız için şifre oluşturabilirsiniz. Ayrıca Akbank direkt uygulamasına girerek kısa sürede kart şifrenizin telefonunuza gönderilmesini sağlayabilir, ATM’lerden ve internet bankacılığı üzerinden kart şifrelerinizi değiştirebilirsiniz.

Ayrıca kredi kartı ya da banka kartı şifrenizi oluştururken kesinlikle kolay tahmin edilebilecek olan şifreleri kullanmamalısınız. Aksi halde, kartlarınızın çalınması durumunda kötü niyetli kişilerin eline geçmesi ve kolay tahmin edilmesi durumunda kartınızda usulsüz işlemlerin yapılması mümkün olabilmektedir.

Bankacılık işlemlerinin çoğunun internet şubesinden yapılabildiği Akbank, kredi kullanmak, kredi kartından taksitli nakit avans çekmek, havale ve eft yapmak ya da fatura ödemek gibi birçok işlemi internet bankacılığından yapmayı mümkün kılıyor.

Sistemde kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek olan şifrenizi oluşturmak için kartınız son 6 hanesinin girilmesi gerekmektedir. Akbank internet şubesi oldukça gelişmiş bir bankacılık sistemine sahiptir. İnternetten 15 bin liraya kadar olan kredi başvurularınızı online olarak yaparak kredinizi anında hesabınıza alabilirsiniz. Ak bankta hesabınız varsa, hemen onaylanan krediniz hesabınıza geçecektir.

Hesabınız yoksa bankaya giderek bir hesap açtırmanız gerekecektir. Hesabınıza bağlı olan ATM kartınız geldiğinde de Akbank Direkt üzerinden hemen başvuru yapabilirsiniz. Aktif olan ve sistemlerde kayıtlı bulunan cep telefonuna gelecek olan kart şifrenizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Kredi kartınızın şifresini alabileceğiniz bir diğer yol da telefon bankacılığıdır.

Müşteri hizmetlerinizi arayarak kart şifresi ya da internet bankacılığı şifresini almak istediğinizi söylediğinizde size yardımcı olacak müşteri temsilciniz sayesinde, gerekli şifreleri oluşturabileceksiniz. Akıllı telefonlarınız üzerinden kolayca yapabileceğiniz bu işlemler arasında en pratik olanı internet bankacılığı ile işlem yapılmasıdır. Birçok bankacılık işlemini her an gerçekleştirebileceksiniz ve banka şubesine gerek kalmadan bir çok hizmetten ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz. Günümüzün belkide en iyi getirilerinden bir tanesi olan İnternet bankacılığı ve telefon bankacılığı sayesinde artık milyonlarca insan şubeye bile gitmeden işlemlerini İnternet üzerinden gerçekleştirmektedir. Sizlerde her tülü işlemi şubeye gitmeden yapabilmek için İnternet bankacılığı ya da telefon bankacılığı kullanın.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git