Ankara’da Elden Senetle Para Veren Kişiler ve Firmalar

Ankara’da Elden Senetle Para Veren Kişiler ve Firmalar
20 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 1.074 kez okundu.


Kara listeye giren kişiler uzun süre bankadan kredi alamaz. Bu durumdaki kişiler acil para ihtiyaçları için banka kredisi alamadıklarında bu sefer senetle para veren yerlere başvuru yapabilir. Özellikle Ankara’da senetle kredi veren, senetle elden borç para veren birçok yer bulunmaktadır. Bu yerlere nasıl başvuru yapılır? Ankara’da elden senetle para verem kişiler ve yerler nerededir? İşte tüm detaylar…

Ankara’da Zor Durumda Senetle Borç Verenler

İnsanın başına her zamanın farklı durumlar gelebilmektedir. Sağlık harcaması, eğitim ya da çocukların ihtiyaçları gibi farklı durumlar nedeni ile birçok kişi aynı gün ya da aynı hafta içinde borç para bulmak isteyebilir. Peki bu kişiler içinde Ankara oturanlara senetle elden para veren yerler var mıdır? Eğer gelir belgeniz var ise ya da esnaf olarak vergiye tabi iseniz o zaman Ankara’da bulunan faktöring firmalara başvuru yapabilirsiniz. Peki bahsettiğimiz firmaların görevi nedir?

Ankara’da Senetle Kredi Veren Faktöring Firmalar

Faktöring firmalar BDDK denetiminde çalışıp kişilere banka gibi kredi vermektedir. Daha çok esnaf ve şirketlere kredi kullandıran bu yerler senetle ya da çek karşılığı kredi vermektedir. Banka faizlerinden bazı durumlarda daha düşük faiz alınabilmektedir. Peki Acil paraya ihtiyacım ve nereden para bulabilirim diyenler Ankara’da senet karşılığı elden para veren bu yerlere başvuru yapabilir mi?

Vergiye tabi iseniz başvuru hakkınız olacaktır. Ama gelir belgesiz ve vergi kaydı olmadan bu gibi senetle kredi veren şirketler size yardımcı olmayacaktır.

Acil nakit sorununuza diğer bir çözüm de senetle altın almak, senetle taksitli altın alma yöntemi olabilir. Peki Ankara’da senetle altın satan kuyumcu var mıdır?

Ankara’da Elden Senetle Para Veren Kişiler ve Firmalar

Ankara’da Senetle Altın Satan Kuyumcular

Ankara merkezle, Mamak, Etimesgut, Kazan, Keçiören, Yenimahalle semtlerinde ve Kızılay gibi yerlerde bulunan kuyumcular senetle altın verebilmektedir. Ama bunun için kimlik fotokopiniz istenmekte ve ikametgah bildirimi yapmanız istenmektedir. Bazı esnaflar hemen herkese senetle altın vermek istemez. Bunun yerine sizden tanıdık bir kefil de isteyebilir. Kefil bulan kişilere aynı gün senetli ve taksitli altın verilmektedir.

Etiketler:

Ankara’da Elden Senetle Para Veren Kişiler ve Firmalar Konusuna 8 Yorum Yapıldı
 1. yılmaz dedi ki:

  senet karsılıgında altın yada para almak ıstıyorum aylık 1500 odeyebılırım

 2. fatih dedi ki:

  10000 tl ihtiyacım var geri ödemesi aylık 1000 tl

 3. Murat dedi ki:

  Arkadaşlar bende para yok, ama iyi iddia oynarım, inanın buralarda ne kadar yazsanız kimse para vermez sizde biliyorsunuz, şunu söyliyim 50 lirayla kimse batmaz, yollayın 50 veya 20 lira tutturacağım sağlam bir kuponla belkide kısa sürede derman olurum, iban numarası veriyorum, bana gelen iban numarası na kazanırsam katlayıp geri yollarım oranlar max 1 e 17-18 nasip işte.daha öne 1000 lira yı 45000 e kadar büyüttüm illegal sitede gitti dersimi aldım yollayan olursa dekont kısmına mail yazsın
  TR2100 0100 2061 4453 6892 5004

 4. Yasin dedi ki:

  Acil10000 lazım yardımcı olursanız

 5. RECEP dedi ki:

  Cok Acil 1500 Tlye Ihtiyacim Var Subat 5’de Geri Odeme Sartiyla Lutfen Yardimci Olurmusunuz, 05443703812

 6. adnan bugra yılmaz dedi ki:

  ankarada yaşıyorum kamuda çalışıyorum acil 8000 10000tl paraya ihtiyacım var 6 ay içinde hepsini kapatabilirim yardımcı olursanız sevinirim 05531659406

 7. ziya dedi ki:

  05432847413 numara yazmimis acil 50 tl lazim

 8. Mehmet dedi ki:

  Murat Bey bana bu numaraya mesaj yazarmisin.
  0536 659 66 22

Sayfa başına git