Ankara’da Paketleme İşi Veren Firmalar  

Ankara’da Paketleme İşi Veren Firmalar  
22 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 384 kez okundu.


Evde çıkmadan para kazanmanın en son modası evde ek iş yapmaktır. Ek işler içinde de en son olarak paketleme işinin çok tutulduğunu ifade edebiliriz. Çünkü, birçok kişi maliyeti daha düşük olduğu için bazı montaj, kutulama, naylon streç işleri için evlere iş vermektedir. Gömlek katlama ve ütüleme işi de bu gruba girmektedir. Bu işler tüm Türkiye’de olduğu gibi Ankara’da da bu işi yapmak isteyenler için ekmek kapısı geniştir. Peki Ankara’da paketleme işi veren firmalar hangileridir? Evde ek iş isteyenler nereye başvuru yapacak?

Ankara ve İlçelerinde Ek İş Verenler

Ankara merkezde; Kızılay, Yeni Mahalle, Demetevler, Lalegül, Çinçin, Mamak gibi yerlerde olduğu gibi, ilçe olarak Kazan, Etimesgut gibi ilçelerde de evde ek iş veren birçok firma vardır. Özellikle süs eşyalarının kutulanması, boncuk dizme ve ardından paketleme işlemleri için evde ek iş siparişleri alınabilmektedir. Evde iş isteyenler ayda 1500 TL ek gelir oldukça normal olacaktır. Ekip kuranlar ve daha fazla iş yapan kadınlar, ev hanımları kazançlarını 2000 TL’ye yaklaştırabilirler.

Evlere İş Verenlerin Adres Bilgisi

Birçok ev hanımı, öğrenci evde ek iş yapmak istemektedir; fakat  evlere iş verenlere ulaşma noktasında genelde birçok kişi sorun yaşamaktadır. Çünkü, ek iş verenlerin telefon numarası direkt internette yazmaz. Bundan dolayı birçok kişi boş bir şekilde iş siparişi aramaktadır. Ama gerçek manada ek iş isteyenler ise, internetten aldıkları bilgileri hemen uygulama koyarlar. Bu şekilde en çabuk şekilde ek iş sahibi olmuş olur. Peki evde ek iş nasıl alınır? En kolay yöntemi nedir?

Evde Ek İş Alma Yolları

Ankara gibi bir yerde oturan bayanlar ek iş almak istiyorum diyorsa evde hazır beklememelidir. Bunun için aşağıda saydıklarımızı yapabilir;

 • Süs eşyası satan dükkanlardan sipariş istenebilir
 • Akraba ve tanıdıklara danışılarak iş verenlere ile direk irtibat kurulabilir.
 • Çarşıda kına ve düğün süs eşyaları satan yerlere iş başvurusu yapılabilir

Bu şekilde çalışan bayanlara mutlaka iş siparişi gelir. Ama evde oturayım iş veren beni bulsun diyen kişiler hemen sipariş alamaz. Bunu en baştan belirtelim. Yani nerede hareket orada bereket vardır.

Ankara’da Paketleme İşi Veren Firmalar   Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. cevriye dedi ki:

  ankara sincandayım paketleme işi yapmak istiyorum

 2. cevriye dedi ki:

  ankara sincandayım paketleme işi yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 3. Cangul dedi ki:

  Ankara Mamak’ta oturmaktayim acil işe ihtiyacım var lütfen

Sayfa başına git