Denizbank Kredi Borcu Sorgulama

Denizbank Kredi Borcu Sorgulama
25 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 251 kez okundu.


Uyguladığı uygun faiz oranları ve her derde deva gelecek kredileri bulabileceğiniz Denizbank’ta, her ihtiyacınıza uygun kredi bulmanız mümkün. Denizbank’ın müşterilerine verdiği kredilere göz atacak olursak;

Eğitime destek amacı ile verilen ve gittikçe artan eğitim harcamalarınıza, geleceğinizin büyük destekçisinden gelen eğitim kredisi ile eğitim ihtiyaçlarınızı karşılayın. 60 aya varan taksit fırsatı ve uygun faiz oranları ile bu kredi eğitim harcamalarınız için size büyük bir yardım edecektir.

Denizbank’ta bulabileceğiniz bir diğer kredi ise, para sıkıştığınız zamanlarda sizi kurtaracak olan kurtaran hesap. Ödemelerinizde sıkıntı çekiyorsanız, kira, fatura, ödemeler derken büyük bir sıkıntıya düştüyseniz, kurtaran hesap imdadınıza yetişir. En avantajlı tarafı da çekmiş olduğunuz taksitli parayı 12 aya varan vade ile de ödeyebiliyorsunuz. Hesabınızda nakit avans için gerekli olan bakiye bulunmasa bile kurtaran hesap ile para çekip, 1 yıl içerisinde geri ödeme imkânı bulabilirsiniz.

Ev sahibi olmak istiyorsanız, Denizbank’taki mortgage kredisini kullanarak dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Sabit faiz imkânı bulunan mortgage kredisinde, eşit taksitler ile de her ay aynı parayı ödeyerek çektiğiniz krediyi geri ödeyebilirsiniz. Üstelik 25 yıla kadar kredinizi taksitlendirmeniz mümkün.

Hayalinizdeki araca ulaşmanız için gerekli olan paraya, Denizbank taşıt kredisi ile sahip olmanız mümkün. 0 km veya 2.el alabileceğiniz aracın kredisini cazip faizler ve size en uygun ödeme koşulları ile alabilirsiniz. Üstelik krediye uygulanan faiz oranı sabit ve kredi taksitleri ister eşit, isterseniz de esnek bir biçimde ayarlayabilmeniz de mümkün.

Peki, Denizbank kredi borcu sorgulama işlemi için neler yapmanız gerekiyor.

Denizbank’tan çekmiş olduğunuz kredi için, borç sorgulama işlemini Denizbank internet şubesine TC kimlik numaranız ile giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesi dışında Denizbank müşteri hizmetlerine ulaşarak da toplam kredi borcunuzu ve taksitlerinizi öğrenebilirsiniz. Ama en etkili ve kısa yol İnternet ve Telefon bankacılığı üzerinden girip öğrenmektir. Eğer İnternet Bankacılığı hesabınız yoksa hemen tercih ettiğiniz bankanın en yakın şubesine giderek hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Daha sonra müşteri numaranız ve şifreniz ile birlikte kolayca hesabınıza giriş yapabilir ve her türlü bankacılık işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git