Ev Hanımlarına 15000 Faizsiz Kredi

Ev Hanımlarına 15000 Faizsiz Kredi
25 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 101 kez okundu.


Kendi işinin patronu olmak isteyen ev hanımlarına müjdeli haber hükümet tarafından verildi. Kendi işini kurmak isteyen ev hanımlarına faizsiz 15000 lira faizsiz kredi. Sosyal yardımlaşma vakfından verilen 15000 lira krediyi kimler alabilecek, kredi ne zaman verilmeye başlanılacak, krediyi kimler alabilecek. Bu soruların cevabını  ev hanımlarına 15000 faizsiz kredi haberimizde bulabilirsiniz.

15000 Faizsiz Kredi Desteği

Girişimci ruha sahip, kendi işyerini açmak isteyen ev hanımlarına hükümet 15000 lira faizsiz kredi vermek için projeye başladı. Bu projeyi ise Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yapmaktadır. Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca gerçekleştirilen ev hanımlarına 15000 faizsiz kredi projesinden kendine ait bir projesi olan ev hanımlarına destek olarak verilecektir. Böylece girişimci ruha sahip ev hanımları kendilerine ait iş yerleri açarak kazançlarını kendi iş yerlerinden sağlama imkânına sahip olabilecekler.

Projesi Olan Girişimci Bayanlara Hükümetten Destek

Kendi iş yerini açmak isteyen girişimci ruha sahip ev hanımları yapmak istedikleri iş ile ilgili hazırladıkları projeleri bulundukları ilçe kaymakamlıklarında bulunan Aile Ve Sosyal politikalar bakanlığı dâhilinde oluşturulan departmana başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapabilmeniz için yapacağınız iş ile ilgili bir projenizin olması ve bu projenizin uygulanabilmesi gerekmektedir. Yapılan araştırmalar ve değerlendirmeler sonucu kabul edilen proje sahibine iş yeri açması için 15000 lira faizsiz kredi verilecektir. Yapmak istediğiniz işe ve açmak istediğiniz iş yerine göre de 1 yıldan 5 yıla kadar ödemesiz dönemler bulunmakla birlikte taksitlerinizi yılda 2 defada ödeme imkânı verilmiştir.

Siz de hayalini kurduğunuz, açmak istediğiniz iş yerinizi iş yeriniz için hangi ilde iseniz o ilin kaymakamlıklarında bulunan Aile Ve Sosyal Politikalar bünyesinde oluşturulan departmana başvuru yapıp projenizle katılabilirsiniz. Kabul gören proje ile 15000 faizsiz kredi ile ile iş yerinizi kurabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git