Findeks İle Finansal Kontrolünüzü Sağlayın

Findeks İle Finansal Kontrolünüzü Sağlayın
21 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 81 kez okundu.


Findeks, birçok kişi tarafından sadece kredi notu üzerine çalışan bir sistem olarak algılanmaktadır. Oysa findeks, tek başına bir finansal kontrol sağlayıcısıdır. Findeks kullanarak finansal kontrolünüzü tek başınıza sağlayabilir, bankalarla daha sağlıklı ilişkiler kurarak ekonomik yapınızı düzenleyebilirsiniz. Findeks, günümüz koşullarında hemen herkesin ihtiyaç duyduğu bir sistem haline gelmiştir. Bireysel kullanım dışında tüzel kullanım imkânı da sunan findeks, şirket ve ortaklıkların gelişim kaydetmesi adına önemli bir yere sahiptir.

Findeks Not Danışmanım uygulaması ile finansal işlemlerinizi daha profesyonel bir şekilde yürütebilirsiniz. Hangi işlemlerinizin kredi notunuzu düşüreceğini, hangi işlemleriniz sonrasında kredi notunuzun yükseleceğini Findeks Not Danışmanım uygulaması ile öğrenebilirsiniz. Not Danışmanım uygulaması, not danışmanlığı ile birlikte risk danışmanlığınızı da üstlenmektedir. Yapacağınız yatırımlar öncesinde Findeks not danışmanınızdan bilgi alabilir, bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz.

Ülkemizde finansal koşulların her geçen gün, hatta her geçen saat değiştiğini görmekteyiz. Finans sektörünü sıkı takip etmek, bu koşullarda bir hayli zorlaşmaktadır. Oysa alanında uzman bir danışmandan yardım aldığınızda işiniz fazlasıyla kolaylaşır. Böylece finans sektörünü daha yakından takip edebilir, öğrendiklerinizi uygulayarak kendi finansal danışmanınız haline gelebilirsiniz.

Kredi notu denince ülkemizde ilk akla gelen sağlayıcı konumunda bulunan findeks, bu alanda size ciddi katkılar sunacaktır. Not Danışmanım uygulamasına sahip olduktan sonra finansal işlemleriniz daha kolay ve anlaşılır hale gelecek. Piyasa analiz yetisine sahip olarak finansal işlemlerinizin ne anlam ifade ettiğini anlamaya başlayacak, yorumlama yeteneğinizi geliştirerek bir sonraki işlemlerinizde yeterli bilgiye sahip olabileceksiniz. Findeks Not Danışmanım uygulaması, şuan 29 TL + KDV üzerinden satışa sunulmaktadır. KDV dâhil fiyatı 34,22 TL olan Findeks Not Danışmanım uygulamasını satın alarak finansal işlemlerinizi kontrol altına almaya başlayabilirsiniz.

Findeks Not Danışmanım risk raporu, yaptığınız ve yapacağınız tüm finansal işlemler için yorumlamalarda bulunarak size yardımcı olur. Risk raporunuzun sonuçlarına göre karar alabilir, böylece bir yandan kredi notunuzu yükseltirken; bir yandan yeni yatırımlarla kazancınızı arttırabilirsiniz. Günümüz koşullarında hem bireyler, hem de kurumlar için oldukça gerekli olan bir uygulama olması, findeks kullanmamız için tek başına yeterli bir sebeptir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git