ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusu

ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusu
27 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 130 kez okundu.


ICBC Bank, Türkiye’de ismi pek bilinmeyen bir banka olmasına rağmen hem dağıtmış olduğu uygun faizli kredilerde hem de vermiş olduğu kredi kartlarındaki harcama avantajları sayesinde piyasada en fazla talep edilen bankalar arasına girmiştir. Siz de ICBC Bank kredi kartını kullanarak birçok alanda harcama avantajı elde edebilir ve para puan kazanabilirsiniz. Peki ICBC Bank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Bunun için size en hızlı kredi kartının gönderilmesi için bir yöntem belirledik. Bu yöntemi kullana kişilere kredi kartları daha çabuk ve hatta yıllık aidatı olmadan gelme ihtimali doğacaktır. Bu kampanyaya dahil olmak için yazımızın devamını okumaya devam edin.

 

Aidatsız ICBC Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı aidatları ile ilgili birçok kişin tüketici hakem heyetlerine başvuru yapması sonrası, BDDK bu noktada bir karar alıp bunu bankalara tebliğ etmişti. Buna göre, kredi kartlarından aidat alınabilecek; ama bunun için ek kredi kartlarının çıkarılması ve bunlardan yıllık aidat alınmaması talep edilmiştir. Birçok banka da bundan dolayı hem yıllık aidatı olan kart basmış hem de aidatsız ama hiçbir avantajı olmayan kredi kartları basmıştı. Banka müşterileri de genelde kısıtlı avantajlarından habersiz olduğu için yıllık aidatı olmayan kartları tercih etmektedir.

Ama ICBC Bank’ın sunmuş olduğu ek kartlar da birçok avantaj olduğu gibi, yine temel kredi kartlarını müşterilerine özel olarak kampanyalar dahilinde yıllık aidatı olmadan basabilmektedir.  Siz de ICBC Banka kredi kartı başvurusu yaparken, müşteri hizmetlerinde açık bir şekilde hem harcama taksit ve puan veren hem de yıllık aidatı olmayan kredi kartından istediğinizi beyan edebilirsiniz. Bu şekilde vereceğiniz kredi kartı siparişi size hem harcamalarda kolaylık sağlayacağı gibi hem de yıllık aidat ücretinden de kurtulmuş olacaksınız.

ICBC Kredi Kartı Başvurusu Nereye Yapılır?

ICBC kredi kartı başvuru kanalları aşağıda listelenmiştir. Bu başvuru kanallarının herhangi bir tanesi tercih edilerek birkaç hafta içinde ICBC kredi kartına sahip olunabilir. İşte kart başvuru yöntemleri;

  • SMS ile kredi kartı başvurusu
  • Telefon bankacılığı ile kredi kart başvurusu
  • İnternet bankacılığı ile kredi kart başvurusu
  • Banka şubesine giderek kredi kart başvurusu yapmak
  • Doğrudan müşteri hizmetleri ile görüşerek kredi kart başvurusu yapmak
  • İnternetten kart başvurusu yapmak

ICBC Bank Kredi Kartı Başvuru Ekranı

Internetten  ICBC Bank Kredi Kart Başvurusu

Aşağıda gösterilen görselde belirtilen alanları doldurarak bir dakika içinde kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredi kartı başvurusu sonrası size bir hafta içinde özel kurye ile kartınız elden teslim edilecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git