Urfa’da Senetle Borç Para Veren Yerler

Urfa’da Senetle Borç Para Veren Yerler
24 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 275 kez okundu.


Şanlıurfa’da oturan kişilerin acil nakit sorunlarını çözen bazı kimseler bulunmaktadır. Resmi olarak senetle para veren iş adamları olduğu gibi, Urfa’da senetle borç para veren yerler de bulunmaktadır. Bu makalemizde, nakit ihtiyacı için kredi başvurusu yapıp de kredi çekemeyenler için senetle borç bulma yöntemlerini anlatacağız.

Bilindiği gibi, senetle para veren firmalar tüm Türkiye’de yaygınlık kazanmış bir uygulamadır. Bundan dolayı Urfa’da senetle elden borç para veren yerler ve firmalar ortaya çıkmıştır. Senetler resmi belge oldukları için kişiler, senetle borç verilir şeklinde ilanlara da çıkabilmektedir. Peki Şanlıurfa’da kimler senetle borç vermektedir?

 

Şanlıurfa’da Senetle Borç Para Veren Kişiler

Şanlıurfa’da senetle elden borç para veren kişiler, tefeciler bulunmaktadır. Urfa’da borç veren tefeciler bu işleri genelde resmi olarak yapmadıkları için, Urfa’da tefecilik yapan kişileri önermemekteyiz. Bunun yerine Urfa’da borç para veren şirketleri tavsiye etmekteyiz. Bu şirketler senet karşılığı borç para veren faktöring şirketlerdir.

 

Urfa’da Senetle Borç Para Veren Yerler

Urfa’da Borç Para Veren Faktöring Şirketler

Urfa’da borç para veren ikrazatçılar da bulunmaktadır. Bunların yanında senet karışığı Urfa’da para veren faktöringler de bulunur. Bu yerler belli bir komisyon karşılığı kredi gibi borç para vermektedir. Kara listede elden kredi veren bu yerler, yasal olarak çalışırlar.

ŞanlıUrfa’da Senetle Para

Şanlıurfa’da Senetle Altın Satan Kuyumcular

Şanlıurfa’da senetle altın satan birçok kuyumcu bulunmaktadır. Kuyumcular çarşısında herkes birbirini tanıdığı için, belli referanslar ile kuyumcular senetle altın satmaktadır. Urfa’da senetle altın veren kuyumcu sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu da senetle bilezik almak isteyenlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Bilindiği gibi Urfa düğünlerinde en çok lazım olan şey bileziklerdir. Urfa’da senetle bilezik veren sarraflar bunun için küçük komisyonlar talep ederler.

Etiketler:

Urfa’da Senetle Borç Para Veren Yerler Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ahmet dedi ki:

    Acil beş bin tl lazım teşekkür ediyorum

Sayfa başına git