Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama
26 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 93 kez okundu.


Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

Krediler hayatlarımızın olmazsa olmazlarıdır. Doğru kullanıldıklarında çok faydalı olan krediler beklenmedik anlarda gelen masraflar karşısında ayakta durabilmemizi ve çıkan masrafları taksit taksit ödememizi sağlaması yönü ile tüketicilerin adeta sihirli değnekleri olarak nitelendirilir. Ev almak, Araç Almak, Bireysel İhtiyaç için, Eğitim, Yada düğün maksadınız ne olursa olsun birçok kredi alternatifi mevcut. Yapmanız gereken ihtiyacınıza uygun olanı seçip sadece başvurmak eğer gerekli koşulları yerine getiriyorsanız kolayca krediye sahip olabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz. Ülkemizde hizmet veren bankalar bu alanda birbirleri ile yarışsa da her dönem en önemli banka yaygın atm ve hizmet noktaları ile ziraat bankası olmuştur. Ziraat Bankası Kredilerde oldukça düşük faiz ve devlet desteği ile daha yüksek miktarlarda kredi kullanımına imkan sağlamaktadır.

Ev alacakların günümüzde Yüz milyar gibi bir miktarı biriktirmesi imkansız gibi görünse de 20 yıl içinde kira olarak bu parayı ödemektedirler. Fakat çekilecek ev kredisi ile 10 vade ile verilirken Tüketicinin ev sahibi olması desteklenmektedir. Ziraat Bankası web sayfasından bulundurduğu Ziraat Bankası Kredi Hesaplama aracı ile şubeye gitmeden istediğiniz kredi miktarını ve ödeme koşullarınızı öğrenmenizi sağlar ayrıca İnternet üzerinden krediye başvuru yapabilir ve şubeye gittiğinizde kredinizi anında çekebilirsiniz.

Maaş Müşterilerinin şubeye gitmelerine gerek kalmaksızın direkt olarak hesaplarına kredileri yatırılarak şubeye gitme derdi olmaksızın kredi kullanmalarına olanak tanınır. Ziraat Bankası Kredi Hesaplama aracı kullanılırken dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntı vereceğiniz bilgilerin kesinlikle doğru olmasıdır. Aksi taktirde şubeye gittiğinizde gelir belgenizde yapılan kıyaslama ile krediniz iptal edilecektir. Eğer serbest çalışan ve yan gelir sahibiyseniz başvurularınızı şubeden yapmanız ve müşteri temsilcisine gelir kaynaklarınızı paylaşarak yapacağınız başvurular sizler için daha kolay kredi erişimi sağlayacaktır.

Eğer çekmiş olduğunuz bir krediyi hesaplayacak sanız, bu durumda geçen ay süresini de hesap ederek ödemiş olduğunuz taksit tutarını kalan ay ile çarpıp kalan ödemenizi öğrenebilirsiniz. Örneğin aylık ödemeniz 215 TL ise geriye 20 aylık vade kalmışsa toplam ödeme tutarınız 4.300 TL olacaktır. Tabi krediyi erken ödemeyi düşünüyorsanız bu durumda faiz indirimi olacağından kredi tutarınız 4.00 TL’nin de altına düşecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git